07.11.2016 Aktualności

RFcell – Smart Engineering Solutions

Naszym celem jest zapewnienie szerokiego portfolio rozwiązań technologicznych, mających na celu ułatwienie codziennego życia, komunikację oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców i użytkowników naszych miast.

Każde miasto ma swoją własną specyfikę i charakter, dlatego nasze rozwiązania są dostosowane do jego etapu rozwoju i indywidualnych potrzeb, tak by w efekcie poprawiać jakość życia jego mieszkańców.

Proponowane przez nas inteligentne rozwiązania wspierają takie dziedziny jak komunikacja, efektywność energetyczna, efektywność wykorzystania źródeł naturalnych, wsparcie handlu, bezpieczeństwo drogowe oraz publiczne.  Nasze rozwiązania są dedykowane budynkom mieszkalnym, biurowym i handlowym, miastom oraz służbom porządkowym.

Oferowane przez nas inteligentne produkty i usługi pomagają rozwiązać zwykłe problemy, wprowadzając innowacyjność do naszej codzienności, znacząco wpływając na poprawę jakości naszego życia.

Wierzymy, że inteligentne rozwiązania to przyszłość każdego miasta, to teraźniejszość dla każdej nowoczesnej i wyznaczającej kierunek zmian społeczności…