Cyber Security

logo Palo Alto Networks

Jesteśmy partnerem Palo Alto Networks i oferujemy innowacyjną platformę bezpieczeństwa, m.in.:

  • NGFW – firewalle najnowszej generacji
  • Cortex XDR – zabezpieczenie stacji roboczych i serwerów
  • Cortex XSOAR – (Security Orchestration, Automation and Response) dedykowane oprogramowanie dla zespołów bezpieczeństwa (SOC)
logo Palo Alto Networks

Palo Alto w skrócie

Palo Alto Networks, lider światowego rynku cyberzabezpieczeń, kształtuje przyszłość dzięki technologiom zmieniającym sposób działania użytkowników i przedsiębiorstw. Pragniemy stać się preferowanym przez klientów partnerem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dbającym o ochronę cyfrowego środowiska. Pomagamy zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami, nieustanne tworząc innowacyjne rozwiązania oparte na najnowszych osiągnięciach w obszarze sztucznej inteligencji, analizy danych, automatyzacji i koordynacji procesów. Oferujemy zintegrowaną platformę zabezpieczeń i wspieramy działania coraz większej sieci partnerów. Zajmujemy wyjątkową pozycję na rynku: zapewniamy bezpieczeństwo dziesiątkom tysięcy przedsiębiorstw i instytucji korzystających
z różnych chmur, sieci i urządzeń mobilnych.

logo Palo Alto Networks - Strata

Ochrona środowiska przedsiębiorstwa

Platforma Palo Alto Networks Strata™ to spójny, zintegrowany, skuteczny system zabezpieczenia sieci dostarczany w postaci rozwiązania fizycznego, wirtualnego i opartego na chmurze.

Next-Generation Firewall

Fizyczne, wirtualne i udostępniane w chmurze systemy ochrony

Dzięki zaporom Palo Alto Networks nowej generacji można
powstrzymać cyberataki, a zarazem uprościć mechanizmy zabezpieczeń.

App-ID

Technologia klasyfikowania aplikacji

App-ID™ to chroniona patentami technologia klasyfikowania ruchu w sieci, dostępna wyłącznie w zaporach Palo Alto Networks. Polega na określaniu tożsamości aplikacji niezależnie od używanego portu, protokołu, szyfrowania SSH/SSL i innych złożonych technik, które mogą być stosowane w konkretnych przypadkach.

User-ID

Technologia klasyfikowania użytkowników

Technologia User-ID™ ułatwia definiowanie reguł polityki bezpieczeństwa chroniących dostępu do aplikacji dla użytkowników i grup użytkowników, w odniesieniu do komunikacji wychodzącej jak i przychodzącej.

Panorama

System zarządzania

System zarządzania bezpieczeństwem sieci Panorama™ to scentralizowane rozwiązanie administracyjne do obsługi
wszystkich zapór Palo Alto Networks niezależnie od ich postaci i lokalizacji.

DNS Security

Zapobieganie atakom opartym na DNS

Usługa DNS Security stosuje metody analizy predykcyjnej, uczenia maszynowego i automatyzacji, aby zablokować ataki oparte na DNS.

Threat Prevention

Zapobieganie atakom wykorzystującym luki w zabezpieczeniach, szkodliwe oprogramowanie i mechanizmy C2

Usługa Threat Prevention pozwala dzięki funkcjom IPS automatycznie powstrzymywać ataki wykorzystujące znane luki w zabezpieczeniach po stronie klienta i serwera.

URL Filtering

Zapobieganie zagrożeniom związanych ze szkodliwymi serwisami i phishingiem

Automatyczne funkcje ochrony blokują dostęp do szkodliwych serwisów rozpowszechniających złośliwe oprogramowanie i wyłudzających dane logowania, dzięki czemu przedsiębiorstwo może uniknąć utraty danych.

WildFire

Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem

Usługa WildFire® służy do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem. Automatycznie wykrywa i powstrzymuje nieznane do tej pory zagrożenia.

GlobalProtect

Bezpieczeństwo użytkowników mobilnych

GlobalProtect™ na urządzeniach końcowych chroni zasoby pracowników mobilnych dzięki udostępnieniu funkcji NGFW (Next Generation Firewall) wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich lokalizacji i używanego sprzętu.

SD-WAN

Bezpieczna komunikacja między oddziałami

SD-WAN umożliwia firmie łatwe wdrożenie architektury WAN sterowanej programowo, zawierającej najlepsze na rynku zintegrowane funkcje zabezpieczeń i komunikacji.

Content-ID

Technologia klasyfikowania treści

W technologii Content-ID™ zastosowano różne zaawansowane metody ochrony przed zagrożeniami umożliwiające pełną analizę całej dozwolonej komunikacji w ramach jednego skanowania.

logo Palo Alto Networks - Prisma

Bezpieczeństwo chmury

Prisma™ to najlepsza na rynku oferta zabezpieczeń środowisk przetwarzania w chmurze. Twoje przedsiębiorstwo może skrócić czas migracji do chmury dzięki zestawowi produktów umożliwiających ochronę złożonych środowisk informatycznych.

Prisma Access

Funkcje zabezpieczeń użytkowników mobilnych udostępniane w chmurze

Prisma™ Access to rozwiązanie w architekturze SASE („Secure Access Service Edge”), które umożliwia przedsiębiorstwu wdrożenie spójnych funkcji zabezpieczeń sieci zdalnych i użytkowników mobilnych.

Prisma Cloud

Platforma zabezpieczeń przeznaczona dla chmury

Prisma™ Cloud to jednolita platforma zabezpieczeń zbudowana z myślą o środowiskach chmurowych.

Prisma SaaS

Bezpieczny dostęp do usług SaaS

Rozwiązanie Prisma™ SaaS umożliwia przeprowadzenie bezpiecznego przejścia na pracę w chmurze dzięki opcjom widoczności, mechanizmom zapewnienia zgodności oraz zabezpieczeniom aplikacji chmurowych i wrażliwych danych.

Data Loss Prevention

Ochrona danych i zgodność z przepisami

Usługa chmurowa, która zapewnia spójne, niezawodne funkcje ochrony wrażliwych danych, np. informacji umożliwiających identyfikację osób, a także ochrony własności intelektualnej.

logo Palo Alto Networks - Cortex

Bezpieczna przyszłość

Cortex™ to najbardziej wszechstronny spośród dostępnych na rynku pakietów produktów do obsługi działań operacyjnych związanych z zabezpieczeniami. Udostępnia przedsiębiorstwom najlepsze funkcje wykrywania i analizy zagrożeń, automatyzacji i reagowania na incydenty.

AutoFocus

AutoFocus™ zapewnia bezpośredni dostęp do ogromnego repozytorium wiarygodnych informacji analitycznych, które można pobierać w postaci kanałów danych.

Usługa chmurowa, która zapewnia spójne, niezawodne funkcje ochrony wrażliwych danych, np. informacji umożliwiających identyfikację osób, a także ochrony własności intelektualnej.

Cortex Data Lake

Wiarygodne dane na potrzeby analizy zabezpieczeń

Cortex™ Data Lake pozwala gromadzić, przekształcać i integrować dane dotyczące bezpieczeństwa przedsiębiorstwa w celu uwzględnienia ich w innych rozwiązaniach Palo Alto Networks, takich jak Cortex XDR, Prisma Access i zapory nowej generacji.

Cortex XDR

Rozbudowane funkcje wykrywania i reagowania

Cortex XDR™ pozwala analitykom zabezpieczeń zignorować nadmiarowe dane i skoncentrować się na prawdziwych zagrożeniach. Produkt stosuje zupełnie nowe metody identyfikowania zaawansowanych, ukrytych ataków dzięki zintegrowanym danym dotyczącym urządzeń końcowych, sieci i chmur.

Cortex XSOAR

Usługa rozszerzonej koordynacji i automatyzacji zabezpieczeń oraz reagowania (XSOAR)

Cortex™ XSOAR pozwala znacznie zwiększyć efektywność działania centrum zabezpieczeń dzięki zastosowaniu pierwszej na rynku rozszerzonej platformy koordynacji, automatyzacji i reagowania (SOAR).